LUCRATOR PRODUCTIE PUBLICITARA

Descriere:

- activitati de productie si montaj, la sediul firmei sau pe teren
- finisare materiale publicitare
- gestionarea atenta a materialelor si a echipamentelor de lucru
- subordonat sefului de productie

Cerinte:

- experienta in domeniu de minim 2 ani (avantaj experienta in taierea si debitarea laser)
- seriozitate
- capacitatea de a lucra in echipa
- disponibilitate pentru program prelungit

Beneficii:

- Salariu motivant;
- Ore suplimentare platite;
- Mediu de lucru placut, colectiv tanar.

Candidatura poate fi depusa (specificand postul pentru care aplicati) la adresa: marketing@wind94.ro Candidatii selectionati vor fi contactati pentru urmatoarea etapa a recrutarii.

COORDONATOR DEPARTAMENT DE PRINT DIGITAL in cadrul Wind 94 Prod

Responsabilitati:

- Preluarea si gestionarea comenzilor de productie de la departamentul client service
- Planificarea productiilor in functie de termenele limita solicitate de clienti
- Realizarea bugetelor interne si prezentarea acestora spre aprobare departamentului client service
- Colaborarea in permanenta cu celelalte departamente (trafic si DTP) implicate in procesul de productie
- Verificarea fisierelor si pregatirea acestora pentru print
- Realizarea de layout-uri si machete grafice
- Verificarea comenzilor din punct de vedere calitativ si cantitativ
- Mentinerea corespondentei cu departamentul client service – prezentarea graficului de livrari a produselor solicitate de clienti
- Realizarea comenzilor de productie si transmiterea acestora furnizorilor
- Mentinerea relatiilor cu furnizorii existenti
- Urmarirea derularii in bune conditii a contractelor incheiate cu furnizorii.

Cerinte:

Experienta in productia materialelor publicitare;
Experienta in operarea imprimantelor de mari dimensiuni;
Cunostinte tehnice de productie
Abilitati de comunicare, de organizare si planificare
Limba engleza - nivel mediu
Abilitati de lucru in echipa.
Cunostinte grafica publicitara - obligatoriu
Cunostinte operare pe calculator (Corel Draw, Adobe PhotoShop, Adobe Ilustrator, Autocad, etc.)
Capacitatea de a lucra sub presiunea unor termene limita

Oferta:

Conditii de lucru excelente;
Posibilitatea creionarii unei cariere solide in cadrul unei echipe dinamice si competitive.
Candidatura poate fi depusa (specificand postul pentru care aplicati) la adresa: marketing@wind94.ro
Candidatii selectionati vor fi contactati pentru urmatoarea etapa a recrutarii.